ای ماه امیدمن یابن الزهرا

نه وصلت دیده بودم کاشکى اى گل نه هجرانت
که جانم در جوانى سوخت اى جانم به قربانت
تـحمـل گـفتى و مـن هم کـه کـردم سـال ها، اما
چـقـدر آخــر تـحـمـل، بـلکه یـادت رفت پیمانت

رویت حضرت در سرداب غیبت 
عالم ربانی و عارف صمدانی، حاج میرزا مقیم قزوینی فرمود: 
« قصد کردم چله ای در سرداب غیبت باشم و در اوقات خلوت خود، به آن جا مشرف می شدم. نزدیک تمام شدن چله، روزی به سبب بعضی عوارض، کدورتی پیدا کردم. با دلی گرفته و قلبی شکسته به آن جا مشرف و مشغول نماز و اوراد مخصوص شدم. 
ناگهان بین خواب و بیداری، دیدم سرداب مطهر مملو از بوی عطر و عنبر گردید. چشم باز نمودم دیدم، سید جلیلی با عمامه سبز از سراب شش ضلعی که قبل از خود سرداب مقدس است وارد شد و آرام آرام قدم برمی دارد، تا داخل صفـّه گردید. 

من چنان بی خود شدم که قادر بر حرکت دادن هیچ عضوی از اعضای خود نبودم جز آن که چشمم باز بود و جمال آن منبع انوار را مشاهده می نمودم. 
پس از مدتی با همان وقار و سکینه ای که وارد محل مذکور شد، نماز خواند و بعد از نماز با همان حالت اطمینان روانه گردید و من به همان شکل از خود بی خبر بودم.


وقتی از سرداب اصلی داخل سرداب اولی شدند، به خود آمدم برخاستم و گفتم: یقیناً هنوز بالا نرفته اند. با کمال سرعت دویدم؛ ولی کسی را ندیدم. از پله ها بالا رفتم، ابداً اثری نبود. گفتم: حتماً اشتباه کرده ام و هنوز در سرداب تشریف دارند دویدم و همه جا حتی مسجد زنها را جستجو کردم؛ ولی چیزی ندیدم.
ضمن این که به مجرد غایب شدن ایشان، آن بوی مشک و عنبر هم از مشامم محو گردید. 
با کمال گرفتگی و زاری نشستم و به نفس بی قابلیت خود عتاب و خطاب زیادی کردم ولکن چه سود با این بی لیاقتی. »

/ 3 نظر / 36 بازدید
SAHAR

نام محصول : آموزش سیم کشی ساختمان محتوا:4DVD دوست عزیز شما با استفاده از این محصول جامع و استاندارد بدون رفتن به کلاس میتوانید کلیه کارهای مربوط به برق ساختمان خود را با رعایت استاندارد و ایمنی انجام دهید و در کاهش هزینه های خانواده خود شریک باشید.شما حتی با استفاده از این مجموعه میتوانید یک فرصت شغلی برای خود ایجاد نمایید و منبع درآمد خوبی داشته باشید.

ابراهیمی

با سلام و ادب انشاا... ما را از دعای خیر محروم نکنید به وبلاگ من هم سری بزنید منتظر نظرات سازنده شما هستم www.hamidrezaebrahimi.persianblog.ir

شهید همت

با سلام به شما بنده با همکاری موسسه فرهنگی جوان در نظر دارم مستندی در مورد وبلاگ فرزندان شهدا تهیه کنم. اگر مایل به همکاری در این مستند هستید بنده را مطلع کنید و در صورت امکان این موضوع را در وبلاگتان تبلیغ کنید. با تشکر از زحمات شما